Autor Téma: Odpovídající URL porovnávacího režimu  (Přečteno 107 krát)

Lukáš Znojemský

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Odpovídající URL porovnávacího režimu
« kdy: Září 21*, 2022, 09:49:29 dopoledne »
Dobrý den,

Rád bych si vytvořil několik sestav překladů. K tomu používám URL. Bohužel po vybrání překladů adresa mnohdy zůstane https://www.obohu.cz/bible/index.php?styl=PR&kap=1&k=Gn . Takže co dělám je, že ručně manipuluji s již dříve zkopírovanou URL adresou. To je časově náročné a můžou mi vzniknout nesrovnalosti nebo neplatné elementy.

Příklad výsledku posílám v příloze.

Jaký by byl prosím zaručený způsob zajištění aktuální adresy? Nebo by jste mi doporučili jiný přístup?

Děkuji mnohokrát za Váš čas a omlouvám se, že obtěžuji mnoha otázkami.

S přáním pěkného dne,
Lukáš Znojemský

Libor Diviš

  • Administrator
  • Jr. Member
  • *****
  • Příspěvků: 89
  • Impossible is nothing ...
    • Zobrazit profil
    • O Bohu (About God)
  • Skype: libordivis
Re:Odpovídající URL porovnávacího režimu
« Odpověď #1 kdy: Září 25*, 2022, 12:51:16 odpoledne »
Rozumím. Jde o to, že modul porovnávacího režimu je u SOB samostatný podprogram, a ta "šílená" adresa u ovládání přechodu na následující či předchozí kapitolu či knihu ještě není k dispozici. V rámci osobního používání v SOB je to jedno, protože je vše uloženo v sessions, ale pro případné potřeby kopírování odkazu kompletní odkaz není k dispozici.

Momentální možnost řešení je celkem jednoduchá. Stačí kliknout na číslo jednoho vybraného verše (již nyní se Vám zobrazí kompletní adresa), a poté na tlačítko "Zobrazit celou kapitolu", a jste na stejném místě a s kompletní adresou.
 

Lukáš Znojemský

  • Newbie
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re:Odpovídající URL porovnávacího režimu
« Odpověď #2 kdy: Září 26*, 2022, 02:18:08 odpoledne »
Díky,

Tento workaround mi stáčí.